12.02.2014 r.  - "Piękna i mądra bajka o troskach Zająca Grajka" Ewa Kozyra-Pawlak, Paweł Pawlak - głośne czytanie dzieciom oraz zajęcia plastyczne ph. "Walentynkowy motylek. 
Tym razem dla naszych małych czytelników przygotowana została bardzo ciekawa pozycja książkowa,  szczególnie dla miłośników zwierząt. Pani Ania, takimi oto słowami rozpoczęła historię tytułowego zająca Grajka.

„Chyba mam problem, i to nie lada -
We własnym domu deszcz na mnie pada...”

Po wysłuchaniu całej opowieści, Pani Ania wspólnie z dziećmi zaczęła rozmawiać o zdarzeniu, jakie spotkało Zająca. Okazało się, że w życiu bardzo ważna jest przyjaźń, to, by mieć prawdziwych przyjaciół, którzy pomogą nam w trudnych chwilach. Następnie dzieci opowiedziały o swoich bliskich, kto jest ich najlepszym przyjacielem. Do dyskusji przyłączyli się rodzice. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że w każdym wieku dobrze mieć bliską osobę, przyjaciela, na którego pomoc zawsze możemy liczyć.
Mówiąc o przyjaciołach, o przyjaźni nawiązaliśmy do zbliżającego się święta, jakim są Walentynki. W Walentynki obdarowujemy bliskie nam osoby drobnymi upominkami, dobrym słowem, laurkami itp. Dlatego też, podczas zajęć dzieci  z rodzicami  wspólnie wykonali walentynkowe motyle, którymi obdarowali swoich bliskich i przyjaciół.  

Galeria zdjęć>>>
GODZINY OTWARCIA

pn.  - 10.00 ÷ 18.00
wt.  - 10.00 ÷ 18.00
śr.  - 10.00 ÷ 18.00
czw. - 10.00 ÷ 18.00
pt.  - 10.00 ÷ 18.00
sob. - 09.00 ÷ 15.00Biblioteka bierze udział
w programie
Akademia Orange
dla bibliotek

Licznik odwiedzin